Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2009, 02:53 PM   #9 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: 76 kilodan 2 ayda 67 ye nasıl düştüğümü anlatıyorum

canım sana canı gönülden katılıyorum.uzun zamandan beri kilolalrımdan şikayetçiydim.tamamen düşüncelerimden yarattığımı anladım ve serbest bıraktım kendimi.her yemeğe başlarken duygusal açlığımı değilde bedenimin hücrelerimin beslendiğini düşündüm her su içtiğimde hücrelerimin arındığını temizlendiğini düşünmeye başladım ve halada böyle düşünüyorum.ve etkisi mükemmel son günlerde beni görenarkadaşlarım aaaa ne kadar kilo vermişsin diyetmi yapıyorsun diyerek sormaya başladılar.tamamen bilinç altı kalıplarıyle alakalı.

sevgiler...