Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-02-2008, 07:49 PM   #67 (permalink)
YAZGÜLÜ_81
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

Alıntı:
inci kurt Nickli Üyeden Alıntı
dusunhmm peki başkalarının çekimlerine kapılıyosak ..yani diyoya kitapta aslında başınıza gelenlerin hepsini siz kendiniz yaptınız çektiniz..vallahi bazen o kadar garip şeylerle karşılaşabiliyoruzki dudak uçuklatabiliyo aklınızın ucundan dahi geçmemiş oluyo...
sanırım buda başkalarının çekim yasasına kapılarakmın olmuş oluyo.:))mesela bi insan sizin hakkınızda böyle olmasını ndevamlı istemiş ve siz böyle yaşamış olabiliniyomu...mesela yukarda bi örnek var devamlı platoniğimi düşünüyordum sonra bi baktım birisi bizi tanıştırdı filan peki karşı tarafın suçu ne...o öyle bişey istemiyosa nolcak pekii. ne bileyim okudum ama bana çok mantıklı gelmedi...
ya bide hayatta çaba sarfetmeden sadece oturup düşünmekle ben hayatta hiçbişey elde edemedim..kazanımlarım başarılarım içim o kadarda emek ve çaba harcadım..bana göre bu sadece hayal kurma...çaba olmadan ter akıtmadan bişey olmuyo....
Elbette sadece oturup düşünmekle değil, fakat herşey düşüncede başlar, belirli olaylara yoğunlaşıp düşündüğümüzde aklımıza gelen parlak fikirler, hisler , hareketler, eylemler ve bilinçaltımızın bizi yönlendirmesi ve dileğimize doğru çekilmemiz gerçekleşir