Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-03-2007, 02:08 PM   #5 (permalink)
mudokon
Teğmen

mudokon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 12
52 Mesajinıza toplam 141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mudokon is an unknown quantity at this point
Standart telkinleri bilinçaltı duyuyor

Alıntı:
aysekim Nickli Üyeden Alıntı
verileri biraz acıklamak istiyorum.60 db(desibel) iki insanın konusurkenki ses seviyesi.10 desibel yaprak hısırtısı sınırımız 0 desibel.fark ettiyseniz telkinleri dinlerken çok azda olsa atakan beyin sesini duyuyoruz bu da alt sınırdan (0 db)daha yüksek oldugunu gösterir.telkinleri çok rahat duyuyoruz.aslında teknik konularda yazmayı pek sevmem ama bunlar da çok gerekli
Aysekim ben 0 desibel olayını anlamadım.yani desibelden daha düşük bi ses aralığı varda onu bile duyabiliyomuyuz?
yani 0,1 desibel deseniz tamamda 0 desibel sessizlik anlamına gelmiyormu zaten?bunu biraz açarmısınız?
bir de telkinleri dinlerken az da olsa Atakan Bey in sesini duymamız mı lazım.ben hoporlörle dinlerken hiç duymuyorum.ancak kulaklıkla dinlerken bazı yerlerde az miktarda duyar gibi oluyorum.duyduklarım da anlamlı kelimeler gelmiyor.acaba o yüzden mi telkinler bana işlemiyor
telkinlerin etki etmesi için Atakan Bey in sesini her zaman hayal meyal duymamız mı lazım?cevaplarınızı bekliyorum.Atakan bey sizde yardımcı olursanız sevinirim.
mudokon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla