Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2007, 09:37 PM   #2 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart telkinleri bilinçaltı duyuyor

bu verilerden pek bişey anlayamadım ama zaten bilinçaltının telkinleri duyduguna zerre kadar şüphem yoktu..son bi kç günde gördüğüm rüyalar ilk olarak bana bunu kanıtladı..yıllardır hiç aklıma gelmeyen ve görmediğim ama zamanında bende iz bıraktıgını düşündüğüm insanları rüyada görür oldum...sanırım bu telkinler zararlıları seçip çıkarıyor...bir de ikinci olarak tuhaf birşey oldu..mp3 çalarım olmadıgından telkinleri hep bilgisayar başında dinliyorum ve evde minik oglumla hep biraradayız.normal olarak.ben özenle telkinleri duymasın diye hep kulaklıkla dinliyorum ama o ne dinlediğimi merak edip ikide bir hoparlörü açıyordu...özellikle yunus seslerini farkedince dinlemeye çalışıyo,bu vesileyle bir süre dinlemiş olabilir ,lafı şunun için uzattım;fırsat buldukça onu parka götürürüm ve hep kaydıraklardan korkardı,ben üsteleyip güven telkin ederdim yine zor kayardı,en küçüğünden bile...son birkaç defadır hayretten agzım açık kaldı tabir caizse..en büyük ve dolambaçlı kaydıraklardan bile hiç düşünmeden usta manevralarla kaymaya başladı bir anda..hatta ben yapma etme desemde gülerek işin zevkini çıkarıyor...ben sakıncalı olabilir düşüncesiyle elbette onun bu telkinleri dinlemesine izin vermedim..arada duydukları belki de etkili oldu...belki kimisi artık büyümüştür ondan kaymaya başladı diye düşünebilir..peki bir anda mı büyüdü bu çocuk??tereddütler bir anda nasıl yok oldu...hiç bi çekincesi kalmadı..üstelik yaşı çok küçük,,büyük kaydıraklardan çekinmesi gereken yaşta...ama siz yine de nolur maşallah diyin düşer falan neme lazım nazar deger..özellikle ego ve güven telkinlerini dinliyordum onları minik dusun bilinçaltı duymuş olabilir..sevgiler..
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla