Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-02-2007, 08:48 PM   #29 (permalink)
lalezar
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutluluk Sizce Nedir?

bu ne ya ilkokul sorusu gibi..şaka bi yana ilk sayfadaki yakamoz ve mor ve ötesinin alıntıları önemli duruyo..yalnız sevgili mor ve ötesinin alıntısı çok pragmatist geldi bana..yani hayat öyle 2+2 4 mi ki...realist olalım evet tabi bunu mutluluga temel yapalım ama her olguya açık olmalı..hayat birden harika giderken Allah korusun bi kaza geçirirsin,yatalak olursun,başkasına muhtaç..ee realisttin hani...bir de hayatı devam ettircek degerlere sahip olmak onlara tutunmak illa mutlu eder insanı...ama bunun bi sonu oldugunu hatırlayan insan mutsuz olur...her şartta mutluluk,her durumda mutluluk oluyo olabilmeli...yani demek istediğim mutluluk heeerr durumda var olabilmeli,paran varken işin varken gözün görüyoken sevdiğin yanında iken ....iyi de bunlar gidince nası realist mutluluk olcak...ak ve kara arasındaki farkı kaldırırsak ,ev de yansa terk de edilsek huzurumuz kaçmaz....her durumda her şartta varlıgını sürdürebilmeli mutluluk,her an bu duygu taze kalabilmeli,5 parasız da olsan....hep kurallar bogar insanı...oglum erken yattı ben de meydanı boş buldum galiba... şaşkın dusun napıyım bu siteden başka yere geçemez oldumm...
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla