Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2008, 10:22 AM   #23 (permalink)
siyah
Üsteğmen

Tesekkür: 6
30 Mesajinıza toplam 98 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Sevgili Mustang ben artık bu sadece annem için geçerli değil çevremdeki olumsuz birçokşeyi değiştirmekten vazgeçtim...Bir insanın içindeki kötülüğün nedeni niçinini çözmek bir ömür bile harcasanız sonuç vermiyor...
Bir insanın ne kadar kötü (yada güçsüz) olabileceğini biliyorum. Bunun sınırı yok... Yapabileceği kötülüğün sınırı yok...
Bana düşen hayatıma verdikleri zararların etkilerini silebilirsem silip hiç değilse yaşantımın gerikalan kısmını daha kaliteli yaşayabilmek...
Bir saldırıya uğradığınızda nedeni biliyorsanız bununla mücadele etmeniz kolaylaşıyor
Neden saldırıya uğradığınızı bilmiyorsanız zamanla herşeyi yanlış yaptığınız hissi yerleşiyor.
Ve çözülmemiş her problem her problemli ilişki başka yüzlerle olsa bile başka rollerle karşınıza çıkabiliyor...
Bilinçaltım öyle şartlanmışki çocuk aklımla bir çok şeyi adlandırmam tabiki mümkün değildi
Herşeyi yanlış yapacağım her kötü şeyin benim yüzümden kaynaklandığı şeklindeydi. Biliyorumki bu düğümü bir sefer çözersem bir çok düğümü çözmüş olacağım...
Hepimize iyi bir gün diliyorum...
siyah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline