Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2009, 11:17 PM   #16 (permalink)
Ping Me
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough
Standart Cevap: Tırnak yeme alışkanlığı

işte ben de sigara konusunda aynı hislere sahip olduğum için herhalde bilinçsiz şekilde bu örneği verdim.bırakmam gerektiğini biliyorum illa bir sağlık problemi ile yumurta kapıya dayanıp da bırakmak durumunda kalabileceğim fikri bana "irademle bıraktım" demekten kat kat itici geliyor :)) devamlı bir sıkıntımızı düşünüp durmak canımızı sıkıyor yalnızca.önümüzde iki yol var istiyorsak yaparız istemiyorsak da yapmayız.tercihlerimin bana ait olduğunu düşünmek (kendi adıma diyebilirim ki ) rahatlatıcı...belki de zamanı gelmemiştir belki de tam zamanıdır.o an gelince görüyoruz ki içimizden hoşlanmadığımız davranışı yapmak da gelmiyor..düşünüp durmayalım su akar yolunu bulur,hepimizin emel sayın ellerine sahip olmamız şart değil. :) belki de mesleğiniz dolayısıyla daha da umursuyorsunuzdur..ama beni yanlış anlamayın neden tepeden bakayım başkasına şişko demek beni forma sokmaz ki :)
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla