Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-04-2009, 07:51 AM   #18 (permalink)
Ping Me
Teğmen

Ping Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 42
21 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ping Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the roughPing Me is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bilinçli Hata Yapma

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet reginacım tabiiki var
gözlerini kapat...kendini küçük bir kız olarak hayal et..üzgün,korkmuş,suçlu, vs ...bu küçük kızı iyice küçült ve ellerinin arasına al...derin bir nefes al ve onun ellerinden bedenine gitmesine izin ver...bedeninin içinde yürürken nereye gittiğine dikkat et kalbine..midene..vs...nereye gidiyor..gitmek istediği yere gitmesine izin ver..sonra ona kalbine gitmesini..ona, ihtiyaç duyduğu sevgiyi kalbinde bulacağını söyle..kalbini yeşil veya, pembe ışıkla doldur..ışığın bu narin küçük kızı iyice doldurmasına izin ver ihtiyaç hissettiği kadar orada kalsın..sonra onu öp ve bundan sonra senin koruman altında olduğunu..güvende olduğunu, istediği zaman kalbindeki bu yere gelebileceğini söyle ve kalbinden ellerine al.. ..içinden geliyorsa, onunla tekrar konuş..onunla istediği anda tekrar buluşmak üzere vedalaş...gözlerini aç şimdi ve buraya dön sevgiler
Alıntı:
Regina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim küçük kız oradan çıkmak istemiyo. Orda kıvrılıp yattı... Ama iyi geldiğini hissediyorum. Çocukken çok büyük hastalıklar geçirdim ve mucize eseri iyileşip hayatta kaldım. Hem de gerçekten bir mucize yaşayarak, binlerce insanın duaları sonucu. O zaman duygularıma hiç yansımadı yaşadıklarım. Hastanelerde bana ne yaptılarsa bir kez bile ağlamadım, kontrolü kaybetmedim. Sanırım şimdi bundan zorlanıyorum. Keşke bunu daha önce görebilmiş olsaydım ve umarım şu an görmem işe yarar. Çok teşekür ederim...

yüzüm gülüyor gözüm ağlıyor ilahi.birazdan ben de deneyeceğim bakalım küçük kızla neler yaşayacağız
Ping Me isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla