Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2009, 05:36 PM   #13 (permalink)
keskin38
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold
Standart Cevap: sizin için ideal meslek hangisi?

120 Mimarlık, İç Mimarlık, Radyo-TV Teknisyenliği, Teknik Ressam,Teknik Öğretmenlikler, Diş Teknisyenliği, Makine Müh., Tekstil Müh., vb.

110Hukuk (Avukat, Yargıç, Savcı), Siyasal, İşletme, Yöneticilik, vb.

110Edebiyat, Gazetecilik, İletişim, Öğretmenlik, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Pazarlama, Psikolojik Danışma ve Rehberlik, İlahiyat, vb.

Eveeettt... Testin geçerliliği yüksek bana göre. Çünkü gerçekten de sonuclar bana uygun. Mimari yapılarla, plan projelerle, dekorasyonla çok ilgiliyim. Hatta bir ara 7 ay bir mimarın asistanlığını yapmıştım. Gerçekten çok zevkli bir meslek. Öğretmenlik yapıyorum şimdi.O da ilgi alanımda zaten. Yanlış meslek seçmediğimi biliyordum.Bazen vazgeçsem de yanlış meslek olmadıgının farkındayım...

Ama ne yalan söyleyim mimarlık, iç mimarlık, Rahberlik ve psikolojik danışmanlık ve halkla ilişkiler mesleklerine de içim gidiyo vallaaaa
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla