Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2009, 01:54 PM   #10 (permalink)
semkur
Teğmen

semkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 315
84 Mesajinıza toplam 711 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
semkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Semkur' un Günlüğü

Alıntı:
Vodoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydın Semkur...

Bak bugün hava çok güzel.Gerçi ben İstanbuldayım sen nerdesin bilmiyorum.Ama genelde hava güzel sanırım.

Aç bulunduğun yerin camlarını derin bir nefes al ciğerlerini doldur temiz havayla.Bahar geldi.Her kışın sonu bahardır ya bu baharla bizim içimizdeki kışta son bulacak.HER ŞEY GÜZEL OLACAK.HERKES İÇİN SENİN İÇİN BENİM İÇİN HEPİMİZZZZ İÇİN
Alıntı:
kayrasu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim semkur'cuğum inan iyi gidiyorsun sana bir sır vereyim mi ben hala yerimde sayıyorum bak canım enazından kendini birşekilde ifade ediyorsun günlük tutuyorsun ne güzel şükür defterin dahi var sakın pes etme inan ben sadece dört anlaşma ve ustaca sevmek kitabını okuyabildim telkinlerimi şükür aksatmıyorum özlem'ciğimin bolluk ve bereket meditasyonunu da sadece gece yani günde bir defa dinliyebiliyorum o yüzden karamsarlığı içinden at hadi bakalım sen iyi gidiyorsun ve başarıyorsun hatta başardın bile diyorum hepimizin yüregi seninle

canlarım çok teşekkür ediyorum ilginize.
bugün biraz daha iyiyim. vodoo önerilerin için çok sağol canım. bugünde hava çok güzeldi. seninde dediğin gibi biraz yürüdüm güneşin sıcaklığını hissederek. İyide geldi. ama neden bilmem içinde bir hüzün var. Bir durgunluk hali...

kayrasu yol arkadaşım biz galiba en ağır ilerliyen grupta yer alacağız. Çok hevesle başladım defterlerime ama nedenini bilmediğim bir durumdan dolayı tıkandım. Bugün yine başaldım ama kendimi zorlıyarak yapıyorum. belkide bu telkinlerden dolayı dalganma hissi dedikleri. O yüzden telkinlerde suçluluğu çıkardım. Erken kalkma ve başkalarının düşünceleri telkinlerini ekledim. Şimdi onlarla devam ediyorum. canım birbirimize destekle başaracağız inşallah. Hadi kayrasu kaldığımız yerden devam canım. biz kendimize kalk demezsek kimse demez. Hadi başaralım ve yolumuza ışık verelim canım.