Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-01-2008, 09:47 AM   #3 (permalink)
sances94
Teğmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sances94 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: yüz kızarması

Alıntı:
rotasız Nickli Üyeden Alıntı
slm ben ş.urfa dan yazıyorum.benim sorunum yüz kızarması.topluluk içine girdiğimde istemediğim halde yüzüm kızarıyor. özellikle de gözler bana çevrildiğinde fena kızarıyorum.bu durumu istemiyorum ama kendiliğinden oluyor. öyleki,artık insanlarla olan ilişkim nerdeyse kesildi.insan içine çıkamıyorum. sırf bu yüzden hayatta hep başarısız oldum.sonra sizi buldum. lütfen bana yardım edin. şuan tek yardım edecek kişi sizsiniz. ne yapmalıyım. bu telkinler banada etki edermi.hangi telkinleri dinlemeliyim.lütfen cevap yazın.
bende de aynı sorun var mesela ben sınıfa ilk girdiğimde sanki bütün gözler benim üzerimde .herkes bana bakıyor gibi hissediyorum.ve harhangi bir sosyal ortamda acayip şekilde kızarıyorum.biliyorum hiç hoş olmayan bir durum.bunun da tek çaresi sanırım kızara kızara artık kızarmamak.yani sürekli sosyal ortamlarda bulunmaya çalışmak.tabii bir de telkinlerin tartışılmaz gücünden destek almak.sabredelim inşallah olucak.