Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2008, 10:45 AM   #12 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Erken Uyanma Script İçeriği

merhabalar neveda hoşgeldin..

rehber bölümümüzü inceleyerek telkinleri dinlemeye başla istersen..
ego ve suçluluk ile başlanması gerekiyor ama erken uyanma telkini çok kısa olduğu için
hemen eklemende bir sorun yok bence..
1hafta kadar sonra da ertelemeyi bırak telkinini de ekle..

uyumadan bi kaç saat önce;
15-20 dk kadar yürüyüş yap..
ılık bir duş al ve tamamen arındığını rahatladığını düşün..
aromatik yağlardan hoşlanıyorsan bir buhurdanlık al ve uyku odanda lavanta yağı buhurlaştır.. (su ile karıştırarak)
bi kaç damla lavanta yağını da yastığına damlat.. hatta bileklerini kulak arkanı alın bölgeni bu yağ ile hafifi olarak ov..

akşamları kafeinli içeceklerden uzak dur ve papatya nane ıhlamur gibi uyku verici çayları dene..

yatağına uzandığında gevşeme hareketlerini kullan...
ayak parmaklarından başlayarak başına kadar vücudunu bölgelre ayır her birisini hisset ve gevşeme talimatı ver..
şöyle ki;

parmak uçlarım.. (hisset ) parmak uçlarım gevşiyor.. rahatlıyor...
ayaklarım... (hisset) ayaklarım gevşiyor .. rahatlıyor..
kaslarım kalçalarım ellerim.. sırayle devam et..

huzur içerisindeyim.. güvendeyim.. şimdi huzur içerisinde uykuya dalaıyorum ve neşe içerisinde uyunacağım..

bu egzersizlere başlamadan önce bilinçaltına talimat ver..
sabah 8 de neşe içerisinde huzurla uyandım.. bu görevi sevgiyle bilinçaltıma verdim..

sağlıklı ve kaliteli uyku bizlerin en çok ihtiyaç duyduğu yenilenmemiz için çok önemli satlerdir..
bunun için ne gerekiyosa yapmmaız lazım..

sevgiler..