Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-01-2008, 12:20 PM   #34 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 27 Ocak Pazar 13.00 Taksim Akm önü kedili istanbul buluşması

Alıntı:
izumi Nickli Üyeden Alıntı
siteye giremedim yaaa uzun zamandır..
açınca duyuruyu gördüm "kedili istanbul buluşması" diye...
aman allahım kedilerimizi mi götürücez, e benim köfte kucakta durmaz ki çantada hiç durmaz napızam ben?
kedi bizim pisimbatmış çok güldüm sabah sabah kendime
bak şaşırtmaca oldu sana ayyy ayrıca getir yahu pisicik kardeşimi ama yazık korkakr yollarda otursun evinde huzurluca o sen gel kedi diye benle idare edecksiniz artık ayyy koca siteye nasıl yetişeceğim ben yahu

Alıntı:
Silvara Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
bakarız artık çektrsemde yüzümü gizlicem sen çatla ehehe
Çatlamam kiiii çatlamam kii çatlatırım kiii :P (gittikçe küçülüyorum ben galia :P)
Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
İsteriz isteriz fotoğraf isteriz. Çekilin ya adamı hasta etmeyin ya bak adam yollarım uzaktan zoomla çektirdirim fotolarınızı :P

tamam dark vador misali bir resim çektiriririm belkim topluca gizem yaratacam ya şaşkın şaşkın 44 dusun
ayrıca ne var içindeki çoçuğu açığa vur bence hç mahsuru yok