Konu: Kitap İsmi
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-03-2009, 02:01 PM   #28 (permalink)
asi_mavi2
Teğmen

asi_mavi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
72 Mesajinıza toplam 466 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asi_mavi2 will become famous soon enoughasi_mavi2 will become famous soon enough

biraz iddialı : "Hayatını değiştirmek istermisin?"
"Hayat ve Seçimlerimiz"
"İçindeki gücü keşfe hazırmısın?"
"hayat görünenlerden ibaret değildir?"
"Bilinçli farkındalık"
"Bilinçaltı eğitimi"
"Müzikle Bilinçaltını Düzenle"
"Bilinçli Müzikle kendini keşfet"
yaklaşık 3 haftadır müzik dinliyorum. arada dalgalanma yaşıyorum depresyondaydım eminim adı budur kötüydüm yani. şimdi atak halinde arada yaşıyorum etkisi uzun sürmüyor eskisi gibi artık. Daha iyiyim. olumsuz düşünceler beynimde çok fazlaydoı herkese ve herşeye kuşkuyla yaklaşan bir yapım vardır. Müziklerdeki telkinleri bile okurken etkilendim içim özlemle dolmuş bu güzel sözlere... duymadım kimseden belki onaylanma bekledim hep. onaylamayanlara küstüm.. ciddi ciddi hemde çocuk gibi hissediyorum yaptıklarımda çoğu kez çocukca.. düşünürken hep diyorum mantıklı insan böyle davranır iş uygulamaya gelince duygusallığıma kapılıp çocuk gibi oluyorum engellemeye kalktıkça kendimi daha çok yapar buluyorum kendimi aynı hatayı.. müzikle hayatım değişmeye başladı sakinliğim arttı. yalnız ataklar olmuyor değil.. bu konuda neler önerebilirsiniz?... telepati kısmını okudum az önce shamanic ile aynı fikirdeyim. benimde istediğim sevdiğim insanın bana verdiği değeri içinden gelerek yaptığı şeylerle göstersin. bunun için özel bir çaba harcamak istemiyorum beni ben olduğu için sevsin isterim. 7-8 yılda hala bunu bana gösteremedi. artık sevmediğini düşünmeye başladım. ve bu beni çok çok üzüyor. olumsuzluklar yaşadım. yaşıyorum. üstünden gelmek için her yolu deniyorum. sonuçta ayrılık sorunun çözümü değil bunu biliyorum. peki kabullenmek kendime haksızlık olurmu hep bunu yaşıyorum içimde
bu bana haksızlık olmazmı.. karşımdaki kişiyi olduğu gibi kabullenmek .. hadi kabullendim bu kişi beni olduğum gibi kabul ediyormu. işte bunu sanmıyorum... ben fazla meraklıyım. fazla merak hem iyi hem kötü. ben iyi olmasını diliyorum. neyse kafam karışık... müzik dinliyorum ve DGS ye hazırlanıyorum. şu an Ego Güçlendirici, ertelemeyi bırak, kendine güven, suçluluk bu iyi geliyor.rahatlatıyor. olumsuzluk çok. olumluyu yükleyeyimki bilinçaltıma artık olumsuzluklarla mücadele edeyim ben böyle düşünüyorum. falundafa da iyi bir spor ve bir çeşit meditasyon gibi geliyor. yapmaya çalışıyorum daha hareketleri tam ezberliyemedim izleyerek yapıyorum. iyi geliyor. neyse aklıma ilginç isimler gelirse yazarım.. Her şey için teşekkür ederim.. sağlıcakla ve sevgiyle kalın...
asi_mavi2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla