Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2009, 12:22 AM   #4 (permalink)
yasal06
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
keskin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ok ok ama şimdi ben ikilemde kaldım.kpss sınavına hazırlanmam gerekıyor ve bılgısayar basında gecırdıgım zamanın gereksiz oldugunu anladım fakat ben burda özellıkle bu sıtede kendım için, gelişimim için varım...şimdi hangisinden vazgecmeliyim?...
Diceksiniz ki bilgisayar basında gecirdiginiz süreyi azaltın fakat bilmediğim o kadar cok sey varmıs ki hergun yeni birşeyler öğreniyorum burda ve her gecen gun saskınlıgım artıyor.merakım da.aklım burda okumadıgım daha neler var acaba derken nasıl ders calısabılırım ki
keskin38 merhaba.. ben de kpss çalışıyorum.. ve ben de bu sitede uzun vakit geçiriyorum.. ya da msn'de:) ben de bir dağınıklık farkettim ve plan yaptım.. ama böyle çok katı bir plan değil.. şöyle ki mesela şu anda farkındalık ve rehber rüyalar üzerinde çalşıyorum aynı zamanda özlem hanımın verdiği meditasyonu yapıyorum.. aynı zamanda zaten saat sabah 9dan 4'e kadar okuldayım..4 e kadarki zamanlarda okulda bile bu bilgilerden kopmamak için her aklıma geldiğinde farkında oluyorum, yine her aklıma geldiğinde şu 5 cümleyi söylüyorum hep: seni seviyorum, lütfen beni affet, özür dilerim, teşekkür ederim, rüyalarıma uyanıyorum... okuldan eve geldiğimde hepsine de ayrı zaman ayrmam gerektiğini düşündüm.. mesela yarım saat farkındalık kitabımı okuyorum, bir saat rehber rüyalar kitabımı okuyup yarım saat uygulamalrına ayırıyorum.. sonra ders çalışıyorum ve en son 23:30-00:00 arası özlem hanımın verdiği meditasyonu çalşıyorum..

yani anlatmaya çalıştığım ne bu sitede öğreneceklerinden ne de ders çalışmaktan vezgeçeceğindir...eğer istersen 24 saatlik zaman dilimi sana harika bi şekilde yetiyor.. burda önemli olan düzenli ve sürekli yapmak.. ben deniyorum bu şekilde ve gayet iyi gidiyor.. umarım senin de işine yarar..

bu arada yazı çok güzeldi,paylaşım için teşekkürler..