Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2009, 12:19 PM   #18 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
murat_10009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
redflowers,shmanic yada diger tecrubeli arkadslar sizler bana nasıl tavsiyelrde bulunursun lutfen yardıma ihtyacım var her anda gördgumde delircek gibi oluyrum nefretim artıyr kendime basrız oluyrum hayatta her konuda yardımınıza ihtiyacım var
Merhaba Murat

Aslında yazan diğer arkadaşlarımdan çok farklı şeyler yazacağımı sanmıyorum. Ne demişler aklın yolu bir. Ben kendini çirkin gördüğüne inanmıyorum açıkçası, kendinde beğenmediğin özelliklerin olabilir, geçmişte hala kabullenemediğin yaşadıkların olabilir aynada gördüğün. Ama kesinlikle yüzün olmamalı seni sana küstüren.

Kendimden nefret ediyorum diyorsun, ee peki biz ne yapabiliriz bunun için? Gördüğün gibi elimizden gelen tek şey senin duymak istemediğin şeyleri sana söylemek, çirkin olmadığını. Kabullenebiliyor musun, hayır. Kendine ancak sen yardım edebilirsin, bizler senin önüne yollar koyarız karar senin, ister yürürsün ister dönersin. Yürümeyi seçersen ileride daha seçmeli yollar çıkar karşına, dönersen eğer bir kez daha şansını yitirirsin. Gördüğün üzere bu hayat senin, satranç tahtası ve taşların önünde. Ya ata bin ve kaç, ya yürü ve şah mat yap.

Tavsiye istiyorsan verilecek tavsiyelere uyacaksın anlamına geliyor. Şimdi ego+suçluluk telkinlerini indir ve düzenli olarak dinlemeye başla. Ve lütfen çirkinlik sözcüğünü bir daha ağzına alma. Çünkü hepimiz gerçeği biliyoruz

Sevgiler.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla