Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2009, 04:00 PM   #29 (permalink)
candida
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
candida is an unknown quantity at this point

ben siteye yeni üye oldum ve bugün dinlemeye başladım umarım mesajım görülür zira kullandığınız su sesinin bazı insanlar için yararlı olmayacağı düşüncesindeyim. bir de portal doktorunuzun bu konuda bir uyarıda bulunması gerekirken bulunmamasına şaşırdım. şöyleki bildiğim kadarıyla su sesi çoğunlukla olmasıda bazı insanlarda tansiyon düşmesine neden oluyor. hatta bununla ilgili saçma bir olay teyzemin başına gelmiştir. öğle saatlerinde arasıra gittikleri bir lokantanın yapay şelalesi varmış ve ne zaman oraya gitse baş dönmesiyle birlikte bayılacak hale gelirmiş bunun için doktora gittiğinde konuşma sırasında bu ortaya çıkmış ve doktor su sesinin böyle bir etkisi olabileceğini söylemiş. başka seçenekler de var diyeceksiniz biliyorum ama su sesi ben bunu bildiğim halde bana enteresan geldiğinden ilk olarak onu indirdim. yani bilen yada bilmeyen hataya düşebiliyor :) güzel bir şey yaptığınızı düşünüyorum ve yararlı olmasını kendi adıma da umuyorum. siz de bununla ilgili küçük bir araştırma yaparak doğruluğundan emin olursanız en azında su sesinin içine küçük bir uyarı koyarsanız belki dinlemek isteyenler ve sizin için de ben iyi bir şey yapmış olurum.
candida isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla