Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-02-2009, 03:04 PM   #13 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
muzaffer216 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu siteyle dün tanıştım.içeriği gerçekten mükemmel.en kısa zamanda bana uygun bir ürün seçip denemek istiyorum.atakan beye teşekkürler.yalnız birşey merak ediyorum.ben callan methot dil öğrenim sistemiyle ingilizce eğitimi görüyorum.acaba benim öğrendiğim metoda uyarlanabilecek bir dil eğitim cd si yapılabilirmi.ve bu cd diğer cd ler gibi uyku halindeyken dinlenmesi faydalı olurmu
Merhabalar muzaffer216;

Öncelikle yanımıza hoşgeldiniz..

Telkinlere ego ve suçluluk telkinleri ile başlıyoruz..Daha sonra eklemek istediğiniz ücretsiz veya özel telkini ekleyebiliyorsunuz..Rehber bölümümüz nasıl dinleyeceğiniz konusunda açıklayıcı bilgiler içeriyor..

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Bahsettiğiniz dil eğitim cd'si için Atakan Bey'e özel mesaj gönderirseniz,cevaplayacaktır..http://www.hayatimdegisti.com/forum/...imdegisti.html

Fakat bu hafta sonu Ankara Seminerinde olduğu için hemen yanıt veremeyebilir..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla