Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-02-2009, 02:05 AM   #38 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb

tatlım benim..

seninle özelden konuşurken de söylediğim bir kaç şey vardı..

nasıl ki sen o zamandan beri konuştuklarını değiştirmemişsen benimde sana söyleyeceklerim değişmemiş olacak malesef..

ne güzel demiş okuduğun kitap istersen frekansını değiştirebilirsin diye..

her gün aynı şeyleri düşünerek aynı şeyleri yaparak aynı şeyleri söyleyerek nasıl farklı bir sonuç beklersin ki..

sence de böyle olursa tuhaf olmaz mı..

yogi bhajan sadece yediklerinizi ve giydiklerinizi değiştirerek tüm yaşamınızı değiştirebilirsiniz der.

insanın içini kıpır kıpır eden en şıkır şıkır parçalardan 10 luk bir liste yap..
içine her hüzün bastığında kalk içinden geldiği gibi dans edip göbek atıp öyle otur..

hala aynı hüzünlü haldeysen bırakıcam bu işleri söz veriyorum sana.. yanına taşınıcam birlikte ah ederiz her şeye..

yaşamında minicikte olsa bir şeyleri değiştir lütfen.. bu kadarına cesaretin olduğunu biliyorum...

her gün bu günlüğe yürekten şükrettiğin 10 tane maddeyi yaz..
yazarken laf ola diye değil gerçekten o maddeye sahip olmasaydın ne olurdu onu düşünerek yaz onu düşünerek şükret..

her gün en az 15 dk a kıpır kıpır müzik eşliğinde dans..

her gün mutlaka 3 tane gerçekleşmesini istediğin hayalini bizlerle paylaş..

her gün bu üç hayalinin gerçekleşmesi için ne yaptığını ne düşündüğünü bizlerle paylaş..

ayrıca okuduğun kitaba ait bir başlık aç ve her gün oaradan senin için güzel olan bir paragrafı bizlerle paylaş..
senin gözlerinin gezindiği sayfaların bizlerinde yüreğinde iz bırakmasına izin ver..

bunları seni sevdiğim için öneriyorum.. içinden gelerek uyguladıkça karşına bambaşka kapılar kendiliğinden kolaylıkla açılacak tatlım..

dün gitti yarın var mı yok mu bilmiyoruz..
gel birlikte en neşeli bu günümüzü yaşayalım anlatalım birbirimize..

bu arada tatlım bu gününü nasıl yaşamak istersin?

bu arada güzel günlüğün güzelliklerle dolsun..

sevgiler..