Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-02-2009, 08:00 PM   #9 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar ben bu konuda iletişim ile ilgili olan olumlamayı önermeyi uygun görüyorum.oğlunuzla gerekli iletişimi kurabilirseniz bu sorun çözülmüş olur diye düşünüyorum.
bu arada düşünürken aklıma gelen birde gerksiz endişeler olarak geçen olumlamada size yardımcı olabilir.bildiğimiz gibi evrende herşey olması gerktiği gibi oluyor biz endişelendiğimizde daha çok negatif düşünce formu üretiyoruz ve olmasını istediklerimizin tam aksi oluyor.bu yüzden bu olumlamanın etkili olacağını düşünüyorum.
sevgiler...
serpil22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla