Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-02-2009, 12:44 AM   #12 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

hort2 :P loll

Alıntı:
the desert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bide trt1 de uzaylı zekiye vardı..sacları orgulu ıkı yanlardan havaya kalkmış..bıde trt2de perihan abla vardı....aşkı vardı şakir...:D

:)) susam sokağı çizgi filmimiz uzaylı zekiye bilim kurgumuz kara şimşek aksiyon dizimizdi.:) biz zevkle izlerdik ama şimdiki nesil saçma olduğunu sölüyor keşke onlarda cep telefonlarının ve internetin olmadığı tek kanallı tv dönemini yaşasalardı. valla şu anki halimden de gayet mutluyum ama o eskileri çok özledim yaa bilmeyenler için söyleyim the desert ın söyledigi uzaylı zekiye şimdiki genclik sihirli annem diye bi dizi vardı ona benziyodu onun gibi bi şeydi işte :D

resmini bulamadım ama bu kadınını disiyidi o yanlısım yoksa bu kadın 7 kere evlendi bosandı :D

asıl adıda Seden Kızıltunç dur . perihan ablada bi baş yapıttı aslında hayatımızda perihan ablalar eksik dgil :P guzin abla hayal ayaz abla boyle gidiyo bunlar yer yüzüne melek olarak inen varlıklar ama perran kutmanda gerçekden iyi kalplı birisi reel hayatındada perihan abla gibi bi kadın