Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2009, 05:15 PM   #18 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

Alıntı:
sibel80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen benimde öyle oldu ilk haftamın 5. gününde sabah uyandığımda sırtım ve boynum tutulmuştu.müthiş ağrı çektim size yemin ederim 7 gün sağımdan soluma kafamı çevirerek dönemedim.kas gevşetici krem hap ve ağrı kesici ile 10 günde iyileştim.halbuki hergün 50 dk aerobik sonrası yapıyordum.yani ısınıp yapıyordum.şimdi hem çok istiyorum hem çok korkuyorum yapmaya.ne tavsiye edersiniz
tek bir tavsiyem olabilir yapmaya devam et cünkü benim agrılarım kayboldu gerci ara verip yeniden basladım bir süre önce yine agrı çektim ama inatla devam edersen geçiyor benim geçti
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla