Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2009, 01:33 PM   #15 (permalink)
yasal06
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canımın içi çok sağol...benim yaşadığım o kadar çok örnek varki burda konusu olan forumlarda paylaşmaya çalışıyorum.şok olduğum şeyler gerçekleşti inan.evet ben çekim yasasını tanıyalı çok oldu,gerek kendi belirlediğim sezgilerimin beni götürdüğü yöntemlerle,meditasyonlarla ve hani şu kağıda maddeler halinde sıralama tekniğimle birçok şey gerçekleşti:) sezgilerimiz zaten çekim yasasıyla birleşip bizi yönlendiriyor.
Evet farkındayım tatlım cümlemin sonunu ama diye bitirdim ilk defa bu forumda iki mesajım böyle oldu.çünkü artık derdimi dışarı atmak istedim ve kimlere anlatayım dedim tabii ki sizler aklıma geldiniz. bazen duyuyorum çekim yasasını yeni uygulamaya başlamış kişiler hemen istediği işe sahip olabiliyor.belki ben serbest bırakamıyorum bu konuyu heran aklımda olan birşey çünkü ben evde oturduğum sırada çoğu kişi çalıştığı için kafam orda.

güzel yüreğin için teşekkürler canım.
ışıkcım canım ne güzel şeyler yazmışssın, gerçekten bu sitedekilerle birlikte büyüdüğümü ve çoğaldığımı hissediyorum:) canım benim ne zaman ne paylaşmak istersen ben ve biz hep buradayız, sevgilerle..
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla