Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2009, 11:59 PM   #2 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba papara;

Öncelikle yanımıza hoşgeldiniz.

Ego ve suçluluk telkinleri başlamışsınız. Çok güzel..

Suçluluk telkininin bağırsakları çalıştırıcı etkisi var, etkisini hemen görmeniz olumlu bir gelişme.Bir süre dinledikten sonra kendine güven ve topluluk önünde konuşma telkinlerini de listenize ekleyebilirsiniz.Bu telkinler bahsettiğiniz telefonla konuşma, kendini rahat ifade edebilme ve kalabalık ortamlarda söz alabilme gibi durumlarda çok etkili.Faydalanacağınızı umuyorum..

Rüyanıza gelince..

Siz kişisel gelişim arayışındasınız.(liman)

Karşınıza hayatimdegisti sitesi çıktı.(tekne)

Telkinlerle hedeflediğiniz pekçok şeyi,istediklerinizi gerçekleştireceksiniz.(balıklar)

Hatta çevrenizdekiler de sizin bu gelişiminizden memnun olacaklar ve onlar da istifade edecekler.(teknenizin dışındaki balıklar)

Aslında ben rüya yorumcusu değilim.Fakat hayra yorulması gerektiğini biliyorum ve öyle yapmaya çalıştım..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla