Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-01-2009, 11:16 AM   #10 (permalink)
serpil22
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Thumbs up

Alıntı:
kayrasu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba redflowers

öncelikle çok ama çok teşekkürederim açıklamalarına yorumları genelde internet sitelerinden okuyorum kendi yorumunu kendin yap demişsin ama galiba bu konuda yetenekli degilim yani yorumluyamıyorum evet son zamanlarda gördüklerim için telkinlerin neticesi diyorum yanlız bunu bile site sayesinde diyebiliyorum o da burda okudugum mesajlardan yola çıkarak kısacası nasıl yorumlamam gerek mesajları nasıl alabilirim bilmiyorum :(
sevgili kayrasu öncelikle uyandığında nasıl bir duygu hissediyosun gördüğün kişi sende nasıl bir duygu uyandırıyor senin için ne anlam ifade ediyor mesela ev diyelim bu evin neresindesin o bölüm ne anlam içerir senin için bu şekilde yola çıkabilirsin.
serpil22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla