Konu: Vazgeçmemek
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2009, 02:40 PM   #4 (permalink)
gulcin30

Tesekkür: 1
7 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulcin30 has a spectacular aura aboutgulcin30 has a spectacular aura aboutgulcin30 has a spectacular aura about
Exclamation vazgeçmeyeceğim

selam,
bende telkinleri yaklaşık 3 aydır dinliyorum , daha öncede bir iki defa başlamıştım ama en fazla 2 hafta sonunda yarım kalmıştı. şu anda ise vazgeçmeden , sabırla ve istekli olarak her gün dinliyorum sırasıyla işime yarayacak tüm telkinleri indirdim. benim sıkıntım kalabalık içinde rahat hareket edememek, gereksiz heyecanlanmalar vb. şeyler yani sosyal fobi... !! değişim için çok fazla çaba sarfettiğime inanıyorum mp3 lerin dışında kendi kendimi de sürekli telkin ediyorum. sabah uyundığımda gece uyumadan yanlız kaldığım her an olumlu cümleler kuruyorum kendimle ilgili . Ve ne kadar bu tip kitap varsa gözden geçiriyorum. şu an için büyük bi fark olmadı kendimde ama umutla bekliyorum ve dayanıyorum. Siz de değişim için büyük çaba harcamışsınız siz ne kadar zaman sonra faydalarını gördünüz?? ben de böyle devam ettiğim sürece faydasını görürmüyüm sizce ? artık kendine güvenen ,çok güçlü bir insan olmak istiyorum. değişimler gerçekleştiği anda herkesle paylaşıcam inşallah!!!! emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim.
gulcin30 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla