Konu: Zero Limit
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2009, 10:40 AM   #6 (permalink)
Aidaf
Teğmen

Tesekkür: 383
33 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Aidaf has a spectacular aura aboutAidaf has a spectacular aura aboutAidaf has a spectacular aura about

merhaba herkese..Sevgili Shamanic'in Onur sargın çevirili yazısını daha evvel "Kuraldışı" sitede okumuş ve çok ilgimi çekmişti,hemen kitabı da almıştım(zero limit)..hatta belki bu site ile bile o vesile ile tanışmış olabilirim..sürekli ho'oponopono hakkında bişeyler okumaya çalışıyordum..
Yöntemi uzunca bir süredir uyguluyorum,ilk günler daha yoğun olmak üzere tabi..Bu yöntem yüzünden koşu bantından bile düştüm:)) Koşuyor ve aynı zamanda,dörtlü cümleleri tekrarlayıp duruyordum içimden, artık nasıl rahatlamış ve transa geçmişsem muhtemelen ayaklarım duraksadı ve bant dışına atıldım..düşünce ayıldım ve gerçekten neler olduğunu neden böyle olduğunu hatırlamıyorum tek bildiğim sürekli "seni seviyorum" demekti:))çok da iyi hissediyordum ama kendimi..
Aslında şu da alışkanlık oldu ben de,gerildiğim kaygılandığım bi durumun içindeyken artık farkında bile olmadan bu cümleleri geçiriyor oluyorum içimden..özellikle sabah uyandığımda ilk bu cümleler çıkıyor..Evet kısacası şunu söyleyebilirim,beni rahatlatıp sakinleştiriyor,olumsuz baloncuklarımın sevgiyle dolduğunu hissediyrm..Taa kiayaklarımı banttan kesecek kadar:))....SEVGİLER "(Seni seviyorum,seni seviyorum seni seviyorum...teşekkür ederim...)
Aidaf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla