Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2009, 01:01 PM   #6 (permalink)
hakikat1990
Teğmen

hakikat1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
143 Mesajinıza toplam 538 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakikat1990 will become famous soon enoughhakikat1990 will become famous soon enough

bizim mahallede kızın teki sürekli bana bakıyordu görseniz arkadaşlarım bile oğlum bu kız sana neden bakıyo sana galiba aşık olmuş dediler bende hadi lan dedim ama bu durum hoşuma gidiyordu ona karşı hiçbirşey hissetmiyordum ama beni sevmesi hoşuma gidiyordu ve galiba acıma duygusu birazda kızın güzel oluşu galiba yavaş yavaş aşık oluyordum kız her gün gözlerime bakarak hadi yeter artık gel yanımada konuşalım artık diyordu (tabi gözleriyle bunu ifade ediyordu)yeter dedim kendi kendime bu utanma bir yere kadar kızın yanına gitmeliyim dedim ve hava kararınca yanına gittim ilk defa bir kıza çıkma teklifi edecektim biraz konuşabilirmiyiz dedim o haaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyıııııııııııııııır rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dedi peki neden diye sorduğumda sanki bir hayvan gibi git başımdan ama öyle bir dediki korkardınız ben çok sakin bir kişiliğim ama sinirlendiğimde bir piskopata dönüyorum kıza aynen şöyle söyledim saçından tuttum ve gözlerine bakarak sen benim sevdiğim kız değil s. o, bile olamazsın değip yanından ayrıldım bu sözü o zamanlar dinlediğim bir rap şarkısından aklımda kalmıştı bir daha hiçbir kızın yanına gitmicem onlar gelsin
hakikat1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla