Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2008, 01:54 PM   #77 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

alevim...
diyelimki, senin kendini iyi hissetmen telkinlerin etkisi değilde, psikolojik olarak etkilenip kendini iyi hissettin...şu an kendini iyi hissetmen kendi içsel gücünün açığa çıkmasındandır...e, telkinlerin amacıda zaten içsel gücümüzü açığa çıkarmak..ve düğümlerimizin kendiliğinden çözülmesi..burada neden korktuğunu anlayamadım ablam..öyle veya böyle senin içsel gücün açığa çıktı ve iyisin..

telkinlerin etkisi her keşte aynı anda ve oranda açığa çıkacak diye bir kural yok...çünkü hepimizin bilinçaltı yükleri farklı...sende üç günde görülen etki bende üç ayda görüldüyse veya hiç görülmediyse bunda korkulacak bir şey yok... yaş ve yaşanmışlıkların farklı olması..aile yapımızın farklı olması, hayata bakış açılarımızın farklı olması etkileri farklı olarak ortaya çıkarıyor..bak sana daha somut olabilecek bir örnek vereyim..
ben suçluluk telkiniyle, fazla bir bunalım yaşamadım..ama ablam muazzam bir üzüntü hissi yaşadığını söyledi...ben baştaki ağırlık hissini çok önemsemedim...ablam, aa, çekemem bu başımdaki ağırlık hissini dedi ve bıraktı..ikimizin yaşanmışlıkları beş aşağı beş yukarı aynı olmasına rağmen iki farklı etki..gördük..bundan normal bir şey yok..etki görmeyenler mutlaka yanlış bir şey yapıyorlardır..veya senden daha ağır bilinçaltı kalıpları vardır..lütfen korkup korkularını yaratma..sen çok iyi gidiyorsun..hadiii bakiiim..biz burdayız..yanındayız...al sana kocamaaaaaaaaaaaan