Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-01-2008, 11:25 PM   #75 (permalink)
hülyaa
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart Ynt: BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

Alıntı:
alalev Nickli Üyeden Alıntı
siteyi dolaşırken birkaç arkadaşım telkinlerden sonra hiçbir değişime uğramadıklarını yazmışlar..hal böyle oluncada herzamanki kuruntumla bende kuşkuya düştüm acaba telkinler bende de etki etmedi de psikolojik olarak etkilendiğimi mi düşünüyorum..madem o kadar etkili niye o arkadaşları etkilemedi diye tuhaf tuhaf şeyler kurup kaldırıyorum kafamdan..birisi bana bunu anlatsa ne iyi olur yaa ne yapiim etkileniyorum böyle şeylerden elimde değil
alalevcim,madem bu kadar çok etkileniyorsun o halde bende şöyle diyorum...telkinler etki ediyor hemde çok güzel..onları dinlemeye başladığımdan beri o kadar gelişmeler kaydettim ki anlatamam..kendimi buldum..hayata bakışım değişti..güven kazandım..korkularım azaldı..v.b..canım benim telkinler içimizde zaten var olan gücümüzü ya da bizi biz yapan enerjimizi açığa çıkarmak için..inanmakla yada inanmamakla alakalı değil..ister inan ister tereddüte düş,yine de işe yarıyor..sonuçlarını yaşadıkça görüyorsun..mesela antisosyal biriysen..telkinleri dinledikten sonra ki günlerde konuşmaya çekindiğin ortamlara gir ve konuş..değişimi göreceksin..benim başta da hiç şüphem yoktu,şimdi de yok..çünkü olmayan bir şeyi yapmıyorum..sadece gücümü telkinler aracılığıyla ortaya çıkartıyorum..tabi bu benim düşüncem..ben etkisini görüyorum..bunu da buraya yazıyorum..umarım bu seni etkiler ve şüphelerin yok olur..sevgi ve saygılar...