Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2007, 06:15 PM   #23 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: nerde yeni bulusmamız??*

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
orpheo Nickli Üyeden Alıntı
okayto

ozaman ben derimki 20 ocak ve civarı iyidir.kabul edenler el kaldırsın.etmeyenler teklif getirsin.
Pisimbata 28-29-30 ocak uyuyormus o zaman 28 Ocak olabilir.Her zaman ki gibi yine taksimde buluşma düzenleyebiliriz.
atakan kardeşim 28 de ist gelcem o gün gelemem ben yahu :9 29 öğlenden snr olabilir eğer hastanede işlerim biterse oda siz bana bakmayın zaten 28 pazartesi 29 salı 30 çrş ediyor ben çarşamba dönücem siz kendi aranızda kararlaştırın mızıkçı durumunda olmak istemem çalışan var aramızda eğepce siz hafta sonu buluşun ben sık sık gelcem istanbula zaten en azında 3 haftada 1 orda olcam :)
bakın keyfinizee