Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2007, 12:48 PM   #27 (permalink)
metin06
Üsteğmen

metin06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
84 Mesajinıza toplam 355 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
metin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the rough
Standart Ynt: Sadece Bugün

shamanici yakından tanımıyorum ama yazılarından tanıdığım kadarıyla oldukça donanımlı dolu bir insan ,üstelik bir de bunları (paylaşarak)kullanıyor.Yani hareket halinde..Sigarayı genelde (özendirici olmasın ama) sürekli birşeyler yapmak isteyen boş kalmak istemeyen insanlar içerler.Bende evde hiç su içme alışkanlığım yoktur hatta kahve de yoktu ;ama işyerinde hergün en az bir sabah bir akşam iki nescafe içer elimde su bardağıyla felan dolaşırdım.Yani sürekli birşeyler yapmak istiyorsun(fiili olarak olmasa bile aklında dilinde var )..İşte bunun yerine çok daha güçlü bir amaç çok yeni bir yaşam şekli ,mesela eski yaşamının tam tersi bir yaşama başlarsan felan sigarayı bırakmak daha mümkün olabiliyor.Yukarıdaki yazımda birazda vaktim dardı yazamadım bir etkende yaşam şeklimde çok köklü değişiklikler yapmıştım onun da etkisi var..
Shamanic inşallah sende sigarayı bırakırsın, sevgiler...
metin06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla