Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2007, 11:40 AM   #5 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Evliliklerde kayınvlide kayınpeder faktörü

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
Ben evli değilim ama ben evleneceğim kişinin annesine babasına anne baba diyemem kendi annemede dedirtmem(zaten diyemez rahmetli oldu yaşasaydı ve evli olsaydım varsayımından söylüyorum)
herkesin annesi babası kendinindir bana yapmacık geliyor nasıl denir yahu aklım akmıoyor benmi acayibim ,saygıda sevgide kusur etmememli kesinlikle o ayrı mevzu bu ayrı konudur
mesela ben pisiyle yaşasaydım pisi ile can yoldaşı ev arkadaşı olsaydım pisi annesi sağ olsa idi annesine anne demek içimden gelirdi ve derdim de..isterse pisi çıldırsın..
yakınlık samimiyet hitap durumu yoksa anne gibi yar olmaz bağdat gibi diyar tabiki
saydırmayın bana anne ile ilgili atasozlerini
sevgiler

vallaaa şamanikten sonra birde sen çıktın kıskanç yahu ben hanginizle baş edicem kardeşim şaşkın
Vallaa şöle diyim jaunty senn içinde gelsede ben senin ağzını batlardım ve anneme anne demene izin vermezdim kesinlikle yahu ben çok kıskancımdır anne benim annem sana ne oluyor kardeşim kavga bile ederdim bilesin şaşkın 44
herkesin annesi babası kendisinindir okdar bence tabiki diyene bişi diyemem benim içimden gelmez demek dedirtmemde