Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-12-2007, 12:50 AM   #57 (permalink)
flz71

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flz71 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

sevgili arkadaşlar. Ben onu bunu bilmem hepimiz bir enerjiyiz. hepimizin içinde çeşitli enerjiler var. bunlardan biri de şifa enerjisi. ben bundan yaklaşık 3 ay öncesine kadar reikiyi biliyor fakat nasıl işlediğini bilmiyordum. bu konuda hiç bir fikrim yoktu. şiddetli bel ve diz ağrıları çekiyordum o dönemde. o kadar ki bir gün bir arkadaşımın davetinden ayrılırken iki arkadaşımın kolunda merdivenleri inmek zorunda kalıncaya kadar. benim reikiyle tanışmam bu vesileyle oldu. tamamen kendime şifa vermek amacıyla yani. sonra felsefesi çok hoşuma gitti. düşüncelerim düzene girmeye başladı. benim bugüne kadar karşılaştığım çok hoş şeylerdi. öyle bazı arkadaşların yaşadığı gibi şeyler asla yaşamadım. ve bunları duyuncada çok şaşırdım açıkçası. ben tıp doktoru değilim. bu konuda arkadaşı asla yargılamıyorum. ama yazdıklarını okuyunca korktuğumu da ifade etmeliyim. ben arkadaşın yazdıklarını okurken bir film aklıma geldi. akıl oyunları. bu hikaye biraz ona benziyor. o açıdan arkadaşa bir an önce bir doktora gitmesini tavsiye ediyorum. bazen ciddi bir rahatsızlık habercisi olabiliyor bu tür yaşananlar. sevgiyle kalın.
flz71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla