Konu: lucky
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-12-2007, 02:08 PM   #5 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: lucky

kendini gayet iyi hissettiğinde bırakmalısın..

çünki süre kişiler arasında farklılıklar gösterir...

2 ayda yeterli olabileceği gbi 8 ayda sürebilir..

bunu yaşamına bakarak sen değerlendireceksin canım benim..

hayatımızda yansımalarını görüp etkiler kalıcı olduğunda yani doğallığımız haline geldiğinde telkin görevini bizim için yapmıştır demektir...

bunun için başlarken hemen sonuç gelsin diye kendini zorlayarak değil akışa bırakarak hareket et..

ben yaklaşık 1 yıl oldu hala değişik telkinleri dinliyorum.. dönem döenm listemi farklılaştırıyorum...
ihtiyacım olduğunu düşündükleri ekliyorum... dinamik bir liste ile devam ediyorum yani..
genel olarak doğa seslerini tercih ediyorum..
iki farklı media player kullanarak birinde doğa sesleri çalarken diğerinde istediğim klasik new age v.b. müzikleri dinliyorum..
doğa seslerini dinlerken tv de seyredebiliyorum kitapta okuyorum...

daha öncede belirttiğim gibi 15 günden sonrasında ihtiyaç duymuyorsan daha sonra ara ara da olsa eklemek üzere suçluluk telkini çıkar
ego ve kendine güven sabit olarak kalsın..
diğerlerini sırayla ekle.. 1 hafta 10 gün arayla bir sonraki telkini ekleyerek listesini arttır...

bakalım neler olacak...

sevgiler..