Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-12-2007, 07:10 PM   #37 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: Rüyalarınızı Kaydedin

Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
heeyyyy gördüm gördüm gördüm gördüüüm göööördüüümmm bende gördüm ve not alabildim laylom trinom.
beş kelimesini not aldim ama uyandiğimda nota baktiğimda yavaş yavaş yüzde ellisini sekillendirip hatirladim.
çok mutluyum şükür.
yorumunu size birakiyorum.düşündüm düşündüm ben bişey anlamadim. dusun

beyaz anne kedi ve yavrusunu biri kapıya birakmis.fakat ben onları kapıda gormedim gördüğümde evde gayet rahat ve masum geziniyorlardi sordum aa dedim bu misafirlerde kim?bana kapıda buldunduğu soylendi.anne ve evladi koyunkoyuna geziyorlardı ve bizim kedi de beyaz o da oradaydi ama ev bizim ev değildi.
ve alakasız eski sevgilimi gorduum taaa milattan önceden kalma ismi ediz idi.ediz in anlamı yüksek yer,ulu yüksek imiş.rüyalarda isimlerin anlamı olabilir diye yaziyorum.arı vardı evde masum biraz olduğundan buyukce sarı bir bal arisi.evde dolaniyor diye çekindim.
ediz onu en son perdenin üzerinde yakaldi eliyle nazikce tuttu camdan dişari atar iken arı onun parmağını soktu.
surati ekşidi.soktumuuu dedim evet dedi. sonra telefon gördüm. ediz biyeri ariyacakti. sadece telefon gördüm.
bütün bunlar sabah vakti meydana gelmisti. evde sabah vakti olduğunu da not almişim.
bu kadar..
iyki kisa gormusum birde uzun olsa ne yapardim ben yaz yaz bitmedi..

aslında bişey söyleyecek kadar bilgim yok.ama bişey dikkatimi çekti ondan yazıyorum.rüyanda kedi görmüşsün.avatarında da kedi resmi var.kendine (ya da nedenler sayfasına ) şunu sor bence:

kediler sana neyi anımsatıyor? nankörlüğü mü? sevgiyi mi? uzar gider bu.içinde neyi hatırlatıyor onu bulmalı.mesela;
geçenlerde rüyamda bi binanın tepesinden bana ve tanıdığım bi arkadaşıma silahlarla ateş açılıyordu.direk bana ateş etmiyorlardı ben biraz ilerde saklanmıştım ama arkadaşım orta yerde durmuş karşılık vermeye çalışıyordu mermisi bitince kaçalım dedim ve beraber kaçmaya başladık.kaçınca kimse bizi kovalamadı.plan yapmaya başladık burayı terk etmeliyiz dedik.sonra uyandım ve not ettim.bi anlam çıkaramadım.iki gün geçti yine düşünüyom yok cevap.sonra rüyamdaki bu arkadaşın isminin anlamına bakayım dedim (anca jeton düştü,ya da modern deyimiyle anca kontör attı sevgilim).aynen şu: Anlayışlı, çabuk kavrayan.

rüyamdaki mermilerin hedefi anlayışım diye yorumladım.gerçek hayatta anlayışlı olduğumuz için istismara uğradığım mesajı verildi.ve anladım ki insan olmayana insanlık yapmamalıyım.sevgiyle kal.
ooo sen bu konularda aşmışsın üç gömlek helal be.
tüylerim diken oldu valla.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla