Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-12-2007, 08:26 AM   #9 (permalink)
kenny
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 91 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kenny is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SEDONA YÖNTEMİYLE DUYGULARI SERBEST BIRAKMAK

ilginçmiş netten araştırayım bunu da.bu arada ben hiçbir şeyin üstünü örtmeyi sevmeyenlerdenim.insanın içinde yarım kalan her duygu bir şekilde tamamlanıyor çünkü.en azından benim için.mesela birinin alaycı bir lafına üzülüyorum ama olur öyle diyorum vs fakat ben bunu dedikçe aynı davranışlar devam ediyor.kabullenmiş gibi görünsem de aslında içimde üzülmeye ve kızmaya devam ediyorum ve bir süre sonra o kişiyle görüşmeyi eften püften saçma bir nedenden kesiyorum falan filan.bu yüzden the secret'taki "kötü duygular içindeyseniz değiştirmek için oturun müzik dinleyin" sözleri benim için geçerli değil.aslında varılması gereken nokta kötü duyguları bstırmak değil başına gelenler yüzünden kötü duygular hissetmemek,yani sallamamak olmalı bunu da az çok bu sitedeki telkinler ve yine sizlerden öğrendiğim eft ile yapmaya başladım(bu arada eft de harika bir şeymiş teşekkürler)kızdığım bir şey olduğunda yok yok ben çok mutluyum çok sakinim diyeceğime oturup kızgınlığımın geçmesini bekliyorum.eğer sedonanın mantığı da bir duyguyu reddetmek yerine eft gibi kabullenme yoluyla bir şeyleri düzeltmeye çalışmak ise bence faydalı güzel bir teknik olmalı.
kenny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla