Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-12-2007, 01:17 AM   #4 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: aile yapımız nedir

annem ve babam ikiside oğlak..ben aslan gerisini yazmama gerek varmı bilmiyorum..
ben yinede yazayım..hem annemin hemde babamın hayatları boyunca dürüstlükten asla ödün vermedikleri, daima çalışarak, alınteriyle kazandıklarıyla yetinmeleri...asla dedikodu yapmamaları..ne zaman kendilerine ihtiyaç hissettiysek daima yanımızda olmaları, kendi doğrularını dayatmalarından hala şikayet etsemde, bizim hamurumuzu en doğru mayayla yoğurdukları için affederim onları, özellikle annemi anlamak uzun yıllarımı aldı..onun neyi neden yaptığını anladığım anda, eğilmez bükülmez haliyle hayatımı epeeeey zorlaştırmış olmasına rağmen, affetmem bağışlamam kolay oldu..anneme ve babama teşekkür borçluyum..bu gün evladımla muhteşem bir ilişki yaşıyorsam..bunu onlara borçluyum..belki bana anne olarak nasıl davranmam gerektiğini öğretemediler ama, hem evladıma hemde yakınımdaki insanlara nasıl davranmamam gerektiğini ben onlardan öğrendim..yine onlardan boynumu vursalar yalan söylememeyi, kimseye kötülük yapmamayı, çalışıp alınterimle kazandığımı yemeyi..öğrendim..pratik zekamıda onlara borçluyum..onlar bizi karşılarına alıp hiç bir şey öğretmediler...ama yaptıklarıyla mükemmel örnek oldular..babacığıma rahmet anacığıma hayırlı ömürler diliyorum..tüm anne ve babalara saygılı sevgiler..