Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-12-2007, 08:01 AM   #52 (permalink)
üç_gömlek
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Alıntı:
sena_ Nickli Üyeden Alıntı
Reiki 1 seviyesinde birçok insana da reiki uygulayıp enerji geçisine vasıta olmuş birisiyim. Enerjisi yüksek ve bu enerjiyi atması gereken bir kişi olarak başlangıçta herşey güzeldi tabi. Metafiziksel olayları çok yaşadıgım için bu konularda deneyimli de sayılırım. Hatta reiki hocama göre reiki master olup herkese şifa falan vereceğim diye bekliyorduk ümitle. Sonradan bir sürü olumsuz şey yaşadım. Hem de tam inisiyenin 2. basamağını alacağım sırada. Reiki sembolleri aşırı bir enerji tasıyor. Ve bu enerjiyi de tasıyan cin dediğimiz varlıklar. Ben de bu durumu aşırı açık alıcılarım sayesinde anlayabildim. Nasıl mı bir gece yarısı odamda uzun saclı koskoca dev bir adamı bana bakmış görene kadar. Artı gece rüyamda tanıdıgım bütün insanlardan aldıgım enerjiyi evin klozetine atarken büyük bir enerjinin o anda gercekten banyodan çıkıp karsı komsumuzun mutfagından içeri girmesi ve dolapların yere bir anda düşmesiyle uyandıgımda. Yani rüyamda olan seyler aslında gercek idi. Ve ben hariç o dolabın gecenin bir yarısı nasıl düştüğüne ne annem ne de komsularımız bir türlü anlam veremedi. O adam da halüsinasyon değildi. Bir varlıktı. Ayrıca çok ta ürkmüştüm. Kötü görünüyordu. Bir de bu reiki inisiyesi sırasında baska varlıkların enerjilerini aldıysanız ya da almaya müsait hale gelip sonradan aldıysanız yandınız. Düşünceleriniz bile bazen gerçekleşebilir. Ki benim biraz öyle oldu. İradenize bir müddet sonra egemen olamazsınız. İŞte bir sürü sorun. Şu anda bile reiki enerjisini yogun hisseddebiliyorum. Gerçi hoş medyumistik olmayan ya da belirli bir frekansı hissedemeyen insanlar için reiki hala geçerli bir sifa sayılabilir. Ama uzun sürede ileride zararlarını muhakkak göreceklerini şimdiden söyleyebilirim. Yani işin özü EĞER GERÇEKTEN ETKİ ALTINDA KALMAYAN BİRİSİYİM VE O VARLIKLARDAN DA KORKMAM DİYORSANIZ BUYRUN REİKİ DİYARINA.. Bu arada bir sürü reiki master bu durumun gecici falan oldugunu, şifaya sonradan kavuşacağımı söylediyse de yasadıklarım karsısında destekli açıklama getiremediler ve aslında onlar da bal gibi biliyordu ki bu işte o varlıklar var. Her daim de bunu reddederler. Çünkü reiki işi ticaret. Ve dine ters düşen bir olgu. Neyse ben uzaklaştım o diyarlardan diyeceğim ama buraya gelmişim :) Ve bunu su anda hissettiğim midemdeki müthiş agrıdan algılayabiliyorum. Risksiz günler size...
reikiyi yıllardır duyup da ne olduğunu hiç araştırmadım.dün araştırdım ki senin bu yazını okuyunca daha doğrusu iyi saatte olsunların bu işte rolleri olduğunu okuyunca acayip tırstım bu işten.zaten yakamı zor kurtardım.kesinlikle onlarla alakalı şeyler yapmak istemiyorum.tüm yazıları da okudum.hayal ablaya aydınlatıcı bilgiler verdiği için teşekkür ederim.önce senanın dedikleri korkuttu ama insan yüksek frekanslı düşününce zaten başka bi varlığın enerji taşımasına gerek kalmaz diye düşünüyorum.hepimiz bir değil miyiz sonuçta.eğer bu enerjiyi iyi saatte olsunlar taşıyorsa acaba çekim yasası ile olanları da iyi saatte olsunlar mı taşıyor.dilekleri onlar mı ulaştırıyor bize.
işte aklıma gelenler bunlar.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla