Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2007, 01:50 AM   #53 (permalink)
Regina
Teğmen

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Regina'nın günlüğü

Telkinleri dinlemeye yeniden başladım. Ama bu kez her gün buraya yazıcam yapıp yapmadıklarımı ki takip edebileyim. Bir önceki durum benim suçum da olabilir çünkü bitek telkin dinleyip daha önce yaptıklarımı yapmamaya başlamıştım. Ama ego telkinini dinlemicem. Şu an listemde suçluluk duygusu ve koruma kalkanı var, önce bir süre bunları dinlicem. Sonra erteleme, kendine güven falan bişeyler koyarım. Sanat müzüğü olarak dinliyorum geceleri uyurken. Dün gece sabaha kadar dinledim kısık sesle. Sabah ilk dikkat ettiğim çok uykusuz olmama rağmen (6 saat ya uyudum ya uyumadım) saatim çalar çalmaz fırladım yataktan. İşe gitmeden ince secret videolarını izlemeye zaman buldum. İşyerinde gün verimli ve kolay geçti, iyi bir gündü, stressizdim. Gün içinde kendime bazı telkinler yaptım. Pozitif düşünce ve kendine güven telkinleri. Akşam evde istediğim kadar ders çalışamadıysam da, günledir çalıştığımdan daha çok çalıştım. Bilgisayarımı hiç açmadım. Agresif değildim. Gün içindeki tercihlerimden memnun kaldım. Mesela o kişiyi arayıp sinirimi bozmak yerine anneme arattım. Daha sonra normalde sinirlenip büyüteceğim bir iki olay daha olduysa da derhal kafamdan uzaklaştırdım. Sürekli kendime umrumda değil umrumda olan tek şey kendi mutluluğum dedim. Şimdi uyuycam. Belki bir iki sayfa kitap okurum gerçi saat yarıma geliyor. Ama yarın Cuma. yarın da yazıcam neyi nasıl yaptığımı kaydettiğim bir belge olsun elimde ve kendim için en iyi yöntemleri ortaya çkarabileyim bu sürecin sonucunda. Elbette kontrol edemeyeceğim faktörler olduğundan ve her gün farklı bir deneyim getirdiğinden çok fazla sağlıklı olmayabilir bu kayıtlar ama yine de bir fikirdir. Şu an iyiyim. Herkese sevgiler...

Bu arada haklısınız. Başıma gelen ötü şeylerden çok şey öğrendim ama yine de bilge olmak yerine mutlu ve şanslı olmayı tercih ederdim sanki :)
Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla