Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-01-2009, 03:49 PM   #3 (permalink)
perilice58
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

merhaba sinan bende iki gündür bu konu hakkında araştırma yapıyorum vede şu ana kadar ulaşabildiğim tek bir şey var oda en az reiki bir i almış olma şartı var ve üçünü aynı anda yapmıyorlar birincisine uyumlandıktan sonra en az bir veya iki gün sonra ikincisini alabiliyorsun üçüncüsünüde 5 le 7 gün sonra alabiliyorsun benim aklımada 21 günlük arınma süreci takıldı ben salı günü bu kundalin bir uyumlamasını alacağım bunun için de salı gününe kadar yüksek benliğime soru yöneltiyorum çünkü bize burda öğretilen içsel sesinize güvenmeniz ve sen bu enerjiyi almaya hazır isen bütün herşey senin karşına çıkacağından emin olabilirsin ....

Sevgiyle kal