Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-11-2007, 06:15 PM   #3 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: ALFA ERKEĞİNİN GÜCÜ

sevgili keops yazini okudum pek birsey anlamadim. dusun
anladiğim kadarini soyliyeyim.
bence boyle bilgiler edinmenin mutlaka bir takim faydalari vardir..
ama bunlar maddeler halinde buradan direk uygulamaya konulamazlar.

Sesini yürüyüşünü düşüncelerini oyle olmadiğin halde oyleymiş gibi geçici olarak gösterebilirsin..
Tipini şartlari zorlayip sıkı bir diyete girip spor yapip mukemmel yapabilirsin..
oncelikle kendini çizgini tarzini keşfedip, bunlari gerçek haliyle sindirip evrende tek ve kendine has olan hic bir benzeri olmayan sen gibi olmak en güzelidir.
ben bir kadin olarak ne beta nede alfa gibi bir duruma dahil olmak istemezdim.
evet dakika dakikaya uymaz bazen yaşamda..yeri gelir duygusal oluruz..yeri gelir yerlerde surunuruz..yeri gelir kaplan gibi yirtici oluruz..bunlar planlanamazlar..
öncelikle insan olmaya çalişmak gerek..kişiler arasi diyologlarda sağlikli iletişim ile ilgili çalişmalar yapmak gerek..
burada iletişimden bahseden bir bölüm vardir diye bakinip durdum henüz oyle bir bölüme değinilmemiş belki ileride değinilecek..
ama buraya kadar okudugum bölüm kendinden pek de emin olmayan birinde eyvah ben boyle değilim doğrusu bumu? ben yanlişmiyim gibi çelişkiler sebep olabilir..
bu yaziya genel olarak baktiğimda maddeler halinde gibi bir tarif görüyorum..
iyi bir insan zaten alfa beta teta omega gibi durumlar sifatlar dikkate alinmaksizin..
insana saygilidir..kendine saygilidir..hoşgörülüdür..etrafindada kendi gibi insanlar bulunur..
doğanin bir döngüsü var evet..erkek tipi itibariyla kadindan daha güçlüdür..
koruma hissi uyandirir..korur da..herkesin zaman zaman korunmaya ihtiyaci olabilir..biz kadinlarda bu daha sıkca gorunen bir durumdur..ama taş devrinden çıkıyoruz..şimdiki yuzyilda bunlari aşmak gerek diye düşünüyorum..

şahsen bana en çekici gelen insanlar genel olarak..
kişilikli düşünceli ..günahiyla sevabiyla ne olduğunu kim olduğunu çok iyi bilen..
kusurlarini avantaja çevirip güzel görünebilen...duygusalliğini gizlemeye gerek duymacak kadar açik ve güçlü..
kendine has..buyuk çelişkileri olmayan..gozlerinde sevgiyi gorebildigim..sevgisini göstermekten çekinmeyen..kendine bedenine giyimine kiyafetine yaşadiği ortama özen gösteren..
uyumlu..pozitif bakabilen..yaratici....biridir..
herkesin kendine has yaraticiliği kişiliği duruşu vardir..herkes ayni şekilde oturunca çekici olmayabilir..

sakin kafayla bu yazdiklarini tekrar okuyacagim..
bu seriyi takip edecegim..
sevgiler
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla