Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2007, 07:52 PM   #4 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Hamile kalmamak.

ben ne söyleyeceğimi ne yazacağımı bilemiyorum... mutlaka hayrı var ...
ne desem şu anda seni teselli edemeyeceğimin ya da sinirlerini yatıştıramayacağımın farkındayım....

en az senin kadar inanmıştım hamile olduğuna... bu sefer oldu oldu bu iş diyordum...

hatta bu akşam kutlama yaparız diyodum....

ben çok üzgünüm...

mümkün olduğunca sakin olmaya çalış lütfen canım..

hep hayırlısını isteyip diledin... ve hepimiz de senin için aynısını diledik..
eminim yaradan seni kötü süprizlerden korumuştur...

cennette en büyük hediyeleri bu dünyada anneliği tadamayanlar alacak demişti bir zamanlar sevdiğim bir büyüğüm...
bu da bir teselli ama benim içimde hala kocaman bir his var anne olacağına dair...

bu durum seni yıldırmasın lütfen... bir çok insandan daha fazla hak ediyorsun anne olmayı...
biraz kendine izin ver ve askıya al bu konuyu.... bi arınıp temizlenelim... sonra tekrar niyet edelim konuya ....

duygularını baskılama... ağlıcaksan ağla.. kızıcaksan kız... hatta aç özelden bana ağzına geleni yaz...
deşarj ol sakın içinde biriktirme bu duyguyu...

atladığımız bir şey var mutlaka ...

mutlaka... mutlaka....