Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-11-2007, 03:31 AM   #5 (permalink)
crywolf
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
crywolf is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KPSS sınavı hakkında

hayırlısı çok çalışman lazım hatta başlamış olman lazım inşallah başlamışsındır ha bügün ha yarın dersen öyle gider ona göre bence bu hafta sonu iyice düşünüp hazırlıklarını yapıp hafta başına başla..

o sitenin yönetimine gelince bir tek önerine cevap vemriyorlar izledikleri siyasetide anlamadım çok fazla hit alna bir site reklamlarından da belli oluyor ama forum sayfasına bakarsanız tam bir ilkel yazılım kullanılıyor herşey iç içe girmiş bu yönde ben dahil birçok kişi mesaj yazdı ama bir tanesine cevap gelmedi böyle birşey olur veya bu riskli bir durumdur şu halde bunun içine giremeyiz veya öneriniz dikkatte alınacaktır teşekkkür ederiz gibisinden yani pek tınladıkları yok bende o yazılardan sonra daha girmemeye başladım ama altarnatif olmayınca mecbur kalınabiliniyor allahtan artık kpss ye çalışma gibi bir durumum söz konusu değil:D rahatm. en azından şimdilik