Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2007, 09:12 PM   #1302 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

sağol pisicik..sudan korkmayan cesur yüreğim benim..ben kedileri çok severim..küçükken nerede kedi görsem kucağıma alır sevmek isterdim..artık nasıl sevmektiyse o,kedicikler can havliyle..elbiselerimin göğsüme gelen yerini yırtarlardı..sonra bir yavru kedi almış ablam ben iş seyahatindeyken..eve geldim..pıtırcık dolaşıyor evin içinde...karşıdan seviyorum..bir ara..ablam hayal sen kedileri çok severdin..istermisin şimdi bu,onu hissedip gelsin ayağının dibine, miyavlasın beni kucağına al diye..aradan yıllar geçmiş kedi sevmeyi unutmuşum..kedicik zaten çok minik..yürümeyi bile beceremiyor..güldüm ben...konuşuyoruz ablamla işten güçten, kalkmış köftehor,ayağımın dibine gelmiş kucak istiyor..aldım tabi..anladı benim kendi familyasından olduğumu..göğsümde uyudu..aylarca, sabah uyanır toprağına pislettikten sonra gelir suratını ağzıma vurup kendisini öptürerek beni uyandırır..mamasını yerdi..sonra boşver sonrasını... kedileri çok severim ben ..onlar doğduklarında bilge olarak doğarlar...tüm kedilere saygılı sevgiler..