Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2007, 05:09 PM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: şehitlerimiz için eylem

sevgili arkadaşlar.. güvendiğim kaynaklardan aldığım yukarıda ki maili sizlerle paylaşmak istedim....

benim bu eyleme katılmakta ki sebebim.. karanlıkta olduğuna inandığım konuların aydınlanmasını istemem... önderimizin bize öğrettiği yoldan ayrılmamaya çalışarak.. yurtta sulh cihanda sulh sözlerini hiç aklımdan çıkarmadan tepkilerimi en uygun haliyle vermeye çalışıyorum.. yasaklı konulara girmemek için daha ne kadar şifreli yazabilirim bilmiyorum ama gönüllü arkadaşlarımızın katılımları için davetimi sizlerle paylaşıyorum.. ışıklarımız birleşsin.. karanlıklarımız aydınlık olsun..

sevgiler saygılar..