Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2007, 06:34 PM   #115 (permalink)
Sezennl
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Karar aldim zayiflayacagim

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı
sezen sana ağır işler yapmak yasak diilmi bakimmm ..... yürüyüş tamam ... dieti sen kendini daha iyi bilirsin ben ne desem boş... ama dip köşe temizlik... benim gibi evi yerinden oynatıyorsan olmazzzz .... yasakkkk .... pasakalı ol bişi olmaz ... biz gelir yaparız... sen dinlen bu aralar...
sorma ya, bugun temizlik yapacaktim yatim uyudum:) sabah 7bucukta kalktim yuryus yaptim harikaydi, karanlikti daha yemin ederimki kendi kendime bagira bagira konustum yurdum 8de insanlar gelmeye basladi kopeklerini gezdiriyolardi bende baska arkadasa dogru yurudum saat 9da onun kapisindaydim uyandirdim:) kahve ictim sutlu yagmur basladi beni aldi arabayla evime getirdi onunla cay ictik sekersiz o gutti. bende guzel bir sehriya pilavi yaptim yaninada taze fasulye haslamsi ve biruykum geldi size anlatamam bir uyudum aksam olmus ya uyandim ya az once uyandim ya bu ne. simdide az badem ve findik yedim iyimisya sagligima:P

olur gelin yapinnnnnnnnnnnnn

shamanic hic bana gelmiyorsun ben snei bekliyorum:)))) neyse yarin buyuk gun zaten bakacaklar yine bana nediyecekler bilmiyorumda gercekten sizlerin hayir duasina ihtiyacim var. yoruldum artik gitmiyor ignelerden biktim ilaclarida kulanmak istemiyorum.

sizlerin diyet isi ne oldu?
bana bir hanimefendi email atmis cok guzel sitesi var burasi gibi zayiflamak uzerine gunluk felan tuyolar isterseniz sizler oraya gidp zayiflama sdyini tanitanarak zayiflayabilirsniz oyle degilmi?hani onlar size sizde onlara yardim edersiniz orasi tek diyet uzerine. bir link var onu az sonra yazacam silere ordan kendinize ait diyetinizide cikartabiliyorsunuz. kolay gelsin hepinzie
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla