Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2009, 11:18 AM   #25 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

merhabalar cicero..

tuz ile işiniz bitince akan suyun altına dökmeniz ve içinizden teşekkür ve şükran duyguları ile eriyişini izlemeniz faydalı olacaktır..

tuzun yapısı kristaldir.. kristaller negatifi kendine çekerler ancak kapasiteleri dolunca yansıtmaya başlarlar.. bunun için tekrar kullanımını önermiyorum..

telkin uzmanımız atakan bey dir.. ben de sizler gibi kendimi geliştirme yolunda adım adım yürüyen bir öğrenciyim.. belki sizlerden bir kaç adım öndeyimdir belki de çok gerilerdeyimdir..

sizi şaşırtacak nasıl bir anlam çıktı bilemiyorum ama ben imzamı ironisinden dolayı seviyorum..

güzel bir hafta geçirmemiz dileklerimle..

sevgiler..