Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2009, 10:54 PM   #23 (permalink)
jaunty
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

Şarkıcı hoş avrupayi, dansçılar avrupayi:)):) sakirayla lopez karışımı biri var orada..
Türk ezgileri,enstrümanları oldukça zayıf olan bir şarkı.. Komple ingilizce olması da cabası..Komple ingilizce olması bir yana Türk ezgileriyle süslü olsaydı çok hoş olurdu diye düşünüyorum.
Dinleyince tüylerim diken diken olmadı açıkcası.Sıradan bilindik tempoda çağa hitab eden bir şarkı.
Ama ilk 10 a girer...neden girer?
Hadise başarılı, buraya başarılı değil amatör sanatçılar katılırdı genelde.Parça haraketli.tempolu..
Türk enstürümanlarını kullanarak iyi bir parça yakalayabilmek bu parçayı yaratmaktan daha zordur diye düşünüyorum.Sanki kolaya kaçılmış ve fazlaca avrupalaşılmış.
Avrupanın Hoşuna gidermi büyük ihtimal gider.Onların bu Türklerin şarkısı gibi değil diye düşüneceklerini sanmıyorum.
Ülkemizdeki turizmin canlanması bakımından 1. olmasını bende çok isterim Hadise'ye başarılar.
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla