Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-09-2007, 01:26 AM   #27 (permalink)
asisler
Guest

Standart Ynt: YARATICI İMGELEME

Herkes biliyorki bisey tutturmak ya da ispat etmek icin burada degilim. amaccim sadece insanlara inandiklarini savunmalari yonunde telkinlerde bulunmaktan ibarettir... zaten kisinin dunya uzerinde inandigini yasamasina sinirsiz derecede izin verilmis yaradan tarafindan. buna inanmayan Yaradan in sonsuzlugundan suphe etmis demektir ki kisinin imanindan suphe duyulmalidir. sitede paylastigim degisik yazilarin ve kendi dusuncelerimin hepsinin altina imzami rahatlikla atabilecek kadar kendime guvenim var cok sukur. Bundan dahada onemlisi son yazdigim yazida yaratici imgeleme ile ilgili bi kac detay daha bulabilirsiniz. herkesin ne sorunu varsa sadece kendindedir cevabi baskasinda degil. insan once kendine donmeli ve sadece istediklerini dile getirmeli. isterse negatif olmakta hurdur tabiii ama bu seferde neden hep olumsuzluklar yasiyorum dememeli....

Kainati yoktan var eden RABBiME c.c. sonsuz kere sonsuz hamdu senalar olsun ki ben istedim ve O c.c. hep verrdi...

yasadiklarimda nefsime agir gelenlerrde yok degil elbet ama biliyorum ki o zamanlar o durumlari kendime ceken yine bendim istemediklerimden bahsederek. cesitli sikintilar icindeydim 40 gun oncesine kadar ve cok accil 2000 ytl kadar paraya ihtiyacim vardi evimdeki internetim dahil hemen hemen devletten alddigim butun hizmetler kesilmisti. ve gunlerden bir persembe gunu hic ihtimali daha yokken hatta sen romanyaya gideceksin deselerr dalgami geciyorsun diye cevaplayacak olduggum bir durumdu. akabindeki cuma gunu ise romanyada her turlu masraftan muaf olmak kaydi ile 1700 euro net maas ( cebime kalan ) is teklifi aldim ve su an buradayim. inandim dusundum istedim ve aldim. sadece nasil olacagini bilemiyordum ve en guzel sekli ile oldu iste. tum inanmayanlara duyurulur. kidemli kidemsiz herkese....

ben size bisey ispat edemem siz ancak kendi kendinizi dogrultur yada yaniltirsiniz. asislerin anlamina gelince ismim Avni Soy ismim S harfi ile basliyor ikisinin bilesimi AS kardesimin ismi Ibrahim soy isim ile is oluyor ler ise oylesine bi taki diye bahsetmistim ta ki ilk yazim olan kendine mektup kosesinde. eger hakkimda bilgi edinmek ve kisiligim ile ilgili ufak tahminlerde bulunmak isteyenler var ise sitedeki arama kismina asisler yazarak arama butonuna tiklarinda yazilarima ulasabilirler. yada benimle msn uzerinden direk irtibata gecebilirler. bu siteye son mesajimdir. ve son cumlem :)

bi zaman gelecek ( ve o zaman cok uzak degil ) bu site tarihe karisacak. butun inandiklarimi yasamama izin veren ALLAH c.c. a sonsuz kere sukurler olsun simdiden.... iste SIR bu.....